Uluslararası lojistik operasyonlarında
Yolda.com yanında

HEMEN FİYAT AL
+ 1207
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri
Büyük ve küçük ölçekli işletmelerimizle toplamda 1200+ aktif müşteri sayısına ulaştık.
+ 77 Bin
Sefer
Sefer
LTL, FTL ve yurt dışı taşımacılık seferlerimizle lojistik operasyonlarını kolaylaştırıyoruz.
+ 706 Milyon
Desi
Desi
Tüm iş ortaklarımızın hacimlerini yönetiyor, onlarla birlikte büyüyoruz.

Referanslarımız

Endüstri liderleri, taşımalarını optimize etmek ve işlerini büyütmek için Yolda.com ile çalışmaya başladılar.

İzlenilebilir, güvenli ve kaliteli taşımacılık

Uluslararası lojistik operasyonlarında Yolda.com yanında. İthalat ve ihracat destek paketlerimiz için bizimle iletişime geç.

Güven ve kalite yurt dışında seninle

Yolda.com düzenli ve spot olmak üzere komple (FTL) ve parsiyel (LTL) uluslararası nakliye hizmetleri sunuyor. Özenle seçilen taşıyıcılarla tüm dünyadaki önemli rotalara parça ve uluslararası parsiyel taşımaları güvenle transfer ederek, uluslararası taşımacılık sektörüne kalite getiriyor.

Uluslararası taşımalarında teslimat hızını sen belirle

Yolda.com’un işinin gereksinimlerine en uygun teslimat hızını seçebilmeni sağlayan esnek teslimat seçenekleri sayesinde, parsiyel veya komple yükünün doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetle teslim edilmesini sağla! Uçtan uca hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımımızla Türkiye’den Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Asya taşımalarında kargo gönderirken vakit kaybetmekten kurtul.

Uluslararası kargo operasyonlarını kolaylaştır

Yolda.com ile Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Asya taşımalarında; özellikle Avrupa’da Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda ve pek çok Avrupa ülkesinde, uluslararası hizmet veren güvenilir tedarikçi ağımızla ülkemizin konumu ve coğrafik üstünlüğünü avantaja dönüştürerek etkin taşıma hizmeti elde edersin.

Yolda.com Hakkında

Günümüz iş ortamının ihtiyaçları ve pandemi sonrası oluşan yeni beklentiler lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde yenilikçi yaklaşımlara ihtiyacı ortaya çıkardı. Özellikle ülkemizde bir firma sevkiyat ihtiyacını karşılamak için hala onlarca telefon görüşmesi yapıyor, birçok kağıt, belge ve evrak işi ile uğraşıyor. Ayrıca tüm tırı ya da kamyonu dolduracak kadar ürünü yoksa sevkiyat süreci oldukça maliyetli hale dönüşüyor. Yolda.com olarak sektördeki bu sorunlara çözüm olmak ve çoktan dijitalleşmesi gereken sektörü dönüştürmek için lojistik teknolojisi sektöründe (FreightTech) iş ortaklarımıza hizmet sunuyoruz.

Yalın, çevik, dinamik ve hızlı yapımız, teknoloji altyapımız ve uzman ekibimiz ile iş ortaklarımız için tüm lojistik operasyonu uçtan uca yönetiyoruz. Atıl kapasitenin önüne geçerek taşımacılığı verimli hale getiriyor ve lojistik sektörünün dijital dönüşümüne yardım ediyoruz. Paylaşım ekonomisi odaklı hareket ederek, parsiyel nakliyenin gelişmesine ve sektörün dijitalleşmesine destek olurken, bireysel taşıyıcılara bir platform ve yeni iş fırsatları sunuyoruz. Böylece lojistik maliyetlerini azaltıyor, iş ortaklarımızın verimli taşımalar yapmasını, memnuniyetinin artmasını sağlıyor ve karbon ayak izinin düşmesine yardımcı oluyoruz.

Paris İklim Anlaşması ve Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamında iklim krizi ile mücadele etmek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mevcut kaynakları ve karayolu taşımacılığında yer alan atıl kapasiteleri, operasyona başladığımız günden bu yana çok iyi değerlendiriyoruz.

Yol Arkadaşlarımız

Lojistikte hedeflerini büyütmek için taşımalarını Yolda.com’a emanet eden müşterilerimizden yorumlar…

Türker OLCAY Eku Fren ve Döküm San. A.Ş.

“İş ortaklığımızda geçen 1 yılımızda; üstün operasyonel kabiliyetiniz ve tedarikçi ağınızla, çalışmış olduğumuz bölgelerde navlun avantajı sağlayarak hem teslimat sürelerimizi optimize ettik, hem de müşteri memnuniyetini arttırdık. Çağımızın sunmuş olduğu teknolojik altyapıyı lojistik sektörüne doğru entegre etmeniz, portalınızın ergonomik kullanımı ve FTL operasyonlarınızda hızlı fiyat dönüşleriniz bizlerde en pozitif olan unsurlarınızdır.”

Burak KOCAMIŞ Apesan Oto & Paspas

“Yolda.com; dijital paneli ile geçmişe dönük taşımalarımızın detaylarına ulaşabilmemizi sağlayarak, yeni taşımaları daha kısa sürede planlamamıza olanak sağlıyor. Ayrıca satış ve müşteri ilişkileri ekibi konvansiyonel lojistik firmalarından çok daha ilgili bir hizmet sunarak işimizi kolaylaştırıyor.”