Yeni Nesil Kontrol Paneli

Hemen Taşıma Yap

Bitmek bilmeyen e-posta yazışmaları, sonuca varmayan telefon görüşmeleri ve diğer verimsiz süreçler artık geride kaldı. Yolda.com kontrol paneliyle tanışma vakti geldi.
Taşıma durum takibi. Kolay fatura ödeme. Anlık fiyat alma. Evrak takibi.
Hepsi Yolda.com Kontrol Paneli’nde.

Her şeyi yönetebileceğin tek bir platform

Kontrol paneliyle bütün taşımalarını anlık takip et. Gerektiğinde Yolda.com lojistik operasyon uzmanlarına anında eriş. Taşıma raporlarını analiz edip, teslim evraklarına ulaşmak artık çok kolay. İşini daha iyi yapabilmen için Yolda.com teknoloji geliştirmeye devam edecek.

Anlık fiyat al

Yolda.com`un geliştirdiği akıllı fiyatlandırma algoritması sayesinde taşımaların için anında fiyat al. Fiyatlamayı etkileyen tüm faktörleri içeren gelişmiş algoritma ile şeffaf fiyatlamayla tanış. İhtiyacına göre sunduğumuz fiyat seçeneklerinden sana en uygun olanı seçip Yolda.com ile taşıma yapmaya başla.

Taşımalarını anlık takip et

Geniş tedarikçi ağımız, Yolda.com teknolojisini kullanarak taşımalarla ilgili güncel verileri hızla paylaşır. Bu sayede bütün güncellemelerden anlık haberin olur. Böylece taşımaların nerede olduğu ile ilgili karmaşa ve bilinmezlik yerini takip edilebilen verimli operasyonlara bırakır

Taşıma belgeleri artık elinin altında

Taşımalarınla ilgili evrakları kontrol panelinden takip et. Gelişmiş teknoloji altyapısı sayesinde bütün verilerin dünyanın en güvenli sunucularında yedekli bir şekilde korunur. Teknoloji ve altyapı maliyetlerini düşünmeden işine odaklan.

Uçtan uca dijital entegre çözüm

Yolda.com`un API bazlı sistemi sayesinde entegre çözüm geliştirerek uçtan uca otomasyon ile taşıma süreçleri daha verimli hale geliyor. Lojistik problemleri otomasyon ile çözerek şirketinin değerine değer kat. Yeni nesil taşımacılık ile tanışma zamanı artık geldi.

YOLDA.COM TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞ