Parça yük taşıman için hemen fiyat al.

Parça yük taşımacılığı yeni nesil taşımacılıkla buluştu. İleri teknoloji, akıllı fiyatlandırma, sigorta güvencesi ve tüm avantajları keşfet.

+ 1207
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri
Büyük ve küçük ölçekli işletmelerimizle toplamda 1200+ aktif müşteri sayısına ulaştık.
+ 77 Bin
Sefer
Sefer
LTL, FTL ve yurt dışı taşımacılık seferlerimizle lojistik operasyonlarını kolaylaştırıyoruz.
+ 706 Milyon
Desi
Desi
Tüm iş ortaklarımızın hacimlerini yönetiyor, onlarla birlikte büyüyoruz.

Yolda.com Hakkında

Günümüz iş ortamının ihtiyaçları ve pandemi sonrası oluşan yeni beklentiler lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde yenilikçi yaklaşımlara ihtiyacı ortaya çıkardı. Özellikle ülkemizde bir firma sevkiyat ihtiyacını karşılamak için hala onlarca telefon görüşmesi yapıyor, birçok kağıt, belge ve evrak işi ile uğraşıyor. Ayrıca tüm tırı ya da kamyonu dolduracak kadar ürünü yoksa sevkiyat süreci oldukça maliyetli hale dönüşüyor. Yolda.com olarak sektördeki bu sorunlara çözüm olmak ve çoktan dijitalleşmesi gereken sektörü dönüştürmek için lojistik teknolojisi sektöründe (FreightTech) iş ortaklarımıza hizmet sunuyoruz.

Yalın, çevik, dinamik ve hızlı yapımız, teknoloji altyapımız ve uzman ekibimiz ile iş ortaklarımız için tüm lojistik operasyonu uçtan uca yönetiyoruz. Atıl kapasitenin önüne geçerek taşımacılığı verimli hale getiriyor ve lojistik sektörünün dijital dönüşümüne yardım ediyoruz. Aynı zamanda paylaşım ekonomisi odaklı hareket ederek, parsiyel nakliyenin gelişmesine ve sektörün dijitalleşmesine destek olurken, bireysel taşıyıcılara bir platform ve yeni iş fırsatları sunuyoruz. Böylece lojistik maliyetlerini azaltıyor, iş ortaklarımızın verimli taşımalar yapmasını, memnuniyetinin artmasını sağlıyor ve karbon ayak izinin düşmesine yardımcı oluyoruz.

Paris İklim Anlaşması ve Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamında iklim krizi ile mücadele etmek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mevcut kaynakları ve karayolu taşımacılığında yer alan atıl kapasiteleri, operasyona başladığımız günden bu yana çok iyi değerlendiriyoruz.

İzlenilebilir, güvenli ve kaliteli nakliyat

İster kurumsal bir şirket, ister küçük ve orta ölçekli bir KOBİ ol; Yolda.com tüm nakliye ihtiyaçların için tek adresin olsun.

Parça yüklerini taşıtmak için gereksiz vakit harcama

Yolda.com’un akıllı kontrol paneli ile parça yüklerini hemen taşıtmaya başla! Parça yüklerini göndermek için tedarikçi aramakla uğraşmak yerine, işine katma değer yaratacak konulara odaklan, parça taşımacılığını uzmanına bırak. Yolda.com’un akıllı algoritmayla geliştirilmiş fiyatlandırma özelliği sayesinde parça yüklerin için anında fiyat al.

Parça yük taşımanın avantajlarından yararlan

Yolda.com lojistik çözümleri ile parça taşımacılığın risklerini en aza indir! Parça taşımacılıkta aktarma sayısı ne kadar azalırsa ürünlerin hasar görme ihtimali de o kadar azalır. Yolda.com’un minimum aktarma, hızlı teslimat sağlayan ambar kargo uygulamalarıyla parça yüklerini güvenle naklet. Lojistik operasyonlarını kolaylaştır; hem zamandan hem maliyetten kazan. Hemen fiyat al.

Parça taşımacılığında müşterilerine ürünlerini zamanında ulaştır

Yolda.com’un teknoloji alt yapısını kullanarak hızlı, şeffaf ve kaliteli bir parça yük taşıma deneyimi yaşa! Farklı ambar firmaları ile anlaşmak için vakit kaybetmeden, Yolda.com’un 3 farklı fiyat seçeneğinden uygun olanını seçip 1 dakikadan kısa bir sürede yükünü hemen taşıt. Parça yükün için Yolda.com kontrol paneli üzerinden anında fiyat al. Güvenli, hızlı, avantajlı lojistik deneyimini keşfet.

Referanslarımız

Endüstri liderleri, taşımalarını optimize etmek ve işlerini büyütmek için Yolda.com ile çalışmaya başladılar.

Yol Arkadaşlarımız

Lojistikte hedeflerini büyütmek için taşımalarını Yolda.com’a emanet eden müşterilerimizden yorumlar…

Türker OLCAY Eku Fren ve Döküm San. A.Ş.

“İş ortaklığımızda geçen 1 yılımızda; üstün operasyonel kabiliyetiniz ve tedarikçi ağınızla, çalışmış olduğumuz bölgelerde navlun avantajı sağlayarak hem teslimat sürelerimizi optimize ettik, hem de müşteri memnuniyetini arttırdık. Çağımızın sunmuş olduğu teknolojik altyapıyı lojistik sektörüne doğru entegre etmeniz, portalınızın ergonomik kullanımı ve FTL operasyonlarınızda hızlı fiyat dönüşleriniz bizlerde en pozitif olan unsurlarınızdır.”

Burak KOCAMIŞ Apesan Oto & Paspas

Yolda.com; dijital paneli ile geçmişe dönük taşımalarımızın detaylarına ulaşabilmemizi sağlayarak, yeni taşımaları daha kısa sürede planlamamıza olanak sağlıyor. Ayrıca satış ve müşteri ilişkileri ekibi konvansiyonel lojistik firmalarından çok daha ilgili bir hizmet sunarak işimizi kolaylaştırıyor.”