Lojistik operasyonunu senin için çok kolaylaştırdık

HEMEN TAŞIMA YAP

Yolda.com nasıl çalışıyor

Şeffaf ve anında fiyatlandırma

Yolda.com, taşıma taleplerini akıllı algoritmayla kurgulanmış araç kapasite yönetimi teknolojisi ile anında fiyatlandırır. Bu sayede parsiyel ve komple taşımacılık için uygun ve sabit fiyat ile hizmet kalitesi yüksek, entegre bir lojistik deneyimi sunar.

Taşıman adresinden alınsın

Taşımaların Yolda.com güvencesi ile sistem üzerinden seçtiğin zaman diliminde toplama noktasından teslim alınır. Yolda.com, araç başı 1 milyon TL’ye kadar sigorta imkanı sağlar. Minimum aktarma ile hasar riskini minimize eder. Taşımanı güvenle teslim noktasına ulaştırır.

Taşıma durumunu takip et

Yolda.com’un uçtan uca güvenli, gelişmiş akıllı algoritmalar içeren ve en güvenli sunuclarda çalıştırdığı kontrol paneli, gelişmiş teknoloji ve lojistik altyapı uzmanlığını birleştiren benzersiz bir işletim sistemidir. Yolda.com’un akıllı kontrol panelini kullanarak, taşıma durumunun her adımını takip edebilir, tüm irsaliye ve teslim evraklarına istediğin an ulaşabilirsin.

Kolay, güvenilir ve esnek ödeme ile tanış

Ödemelerini taşıma talebi oluştururken veya taşıma tamamlandıktan sonra, şirketine uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek kontrol paneli üzerinden hızlıca gerçekleştirebilir, fatura takibi yapabilirsin.

Gelişmiş raporlama ile şirketinin gücüne güç kat

Yolda.com akıllı kontrol panelini kullanarak aktif ya da tamamlanan tüm parsiyel, parça ve komple nakliyelerin için kapsamlı bir şekilde rapor alabilirsin. Bu sayede lojistik operasyonlarını detaylı analiz ederek daha iyi planlama yapabilir, sonraki taşımalarında zamandan ve maliyetten tasarruf edersin.

Ekonomik Teslimat
Teslimat süresi esnek, maliyet avantajı yüksek teslimat.

Standart Teslimat
Teslimat süresi ve maliyet dengesi sunan teslimat.

Yolda Express
Yolda.com araçlarıyla yapılan aktarmasız ve hızlı teslimat.

Parsiyel Taşımacılık

Geleneksel LTL taşımacılık karmaşık ve öngörülemez olabilir. Ancak Yolda.com’un izlenebilir ve güvenlik için optimize edilmiş sistemiyle parsiyel ve parça nakliyelerde en kaliteli hizmeti en iyi fiyatla alırsın.

Parsiyel Taşımacılık
Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık

Yolda.com’un FTL Komple Taşımacılık hizmeti ile ihtiyacın olan kapasiteyi beklediğin kalitede, hızlı bir şekilde elde edersin.