Endüstri liderleri Yolda.com ile dijital dönüşüme katılıyor

YOLDA.COM İLE TAŞIMA YAP

“Yolda.com’un yakın ilgisi ve desteği sayesinde, gerçekleştirdiğimiz yardım taşımalarının her aşamasında kendimizi ayrıcalıklı hissettik. Yolda.com’un en uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir araya getiren profesyonel altyapısı ile kolilerimizi hasarsız bir şekilde ihtiyaç sahibi ailelerimize teslim ettik.”

19 bin aileye birlikte
iyilik taşıdık

“35 kg’lik dökme kolileri tüm Türkiye’ye teslim etmek, detaylı planlama ve güçlü operasyon kabiliyeti gerektirir. Yolda.com’dan önce, sevkiyatlarımızı klasik kargo operasyon akışı ile gerçekleştiriyorduk. Örnek vermemiz gerekirse: 1 kolinin İstanbul’dan Hatay’daki bir köye ulaşabilmesi için ortalama 5 aktarma merkezinden geçmesi gerekir. Her aktarma, her koli için tekrar elleçleme ve ekstra mesafe taşıma anlamına gelir. Geç teslimat, kayıp ve hasarlı koliler, iyilik ulaştırmak isterken memnuniyetsizliğe ve operasyonda aksaklıklara yol açıyordu.

Yolda.com ile daha verimli bir operasyon ağı oluşturduk. Tek bir noktadan toplanan koliler, tek aktarma ile adreslere teslim ediliyor. Yolda.com, geniş tedarikçi ağı sayesinde bölgelere son teslimatı yapacak güvenilir taşıyıcılara yardım kolilerini doğrudan teslim ediyor ve son dağıtımı organize ediyor. Bu sayede, hem hasar oranı hem de teslimat süresi minimuma iniyor.”

Tarık Altun, Ahbap Derneği

Ahbap Derneği hakkında

Ahbap Derneği, ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumsal yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuş bir yardım kuruluşudur.

Sen de lojistik operasyonunda kontrolü ele al

Dijital teslimat raporları, kaliteli müşteri hizmetleri ve gelişmiş anlık bildirimler ile Ahbap kontrolü geri aldı. Kontrol paneli ile bütün operasyonlarını takip edebiliyor. Geçmiş verilerden öğrenerek geleceğe yönelik sevkiyat planlarını optimize ediyor ve tüm süreçlerini şeffaf yönetiyor.

HEMEN TAŞIMA YAP