> Parsiyel Taşımacılık (LTL) - Yolda.com

Parsiyel taşıman için anında fiyat al.

Parsiyel yük taşımacılığı yeni nesil taşımacılıkla buluştu. İleri teknoloji, akıllı fiyatlandırma, sigorta güvencesi ve tüm avantajları keşfet.

+ 925
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri
Büyük ve küçük ölçekli işletmelerimizle toplamda 900+ aktif müşteri sayısına ulaştık.
+ 59 Bin
Sefer
Sefer
LTL, FTL ve yurt dışı taşımacılık seferlerimizle lojistik operasyonlarını kolaylaştırıyoruz.
+ 466 Milyon
Desi
Desi
Tüm iş ortaklarımızın hacimlerini yönetiyor, onlarla birlikte büyüyoruz.

Referanslarımız

Endüstri liderleri, taşımalarını optimize etmek ve işlerini büyütmek için Yolda.com ile çalışmaya başladılar.

İzlenilebilir, güvenli ve kaliteli taşımacılık

İster kurumsal bir şirket, ister küçük ve orta ölçekli bir KOBİ ol; Yolda.com tüm taşıma ihtiyaçların için tek adresin olsun.

Minimum aktarma ile hasar oranlarını ve maliyetlerini azalt

Yurtiçi parsiyel taşımacılıkta öngörülemeyen sorunları artık dert etme! Akıllı kapasite yönetimi ile parsiyel taşımalarında aktarmayı minimuma indirerek teslimat sürelerini optimize et, hasar oranları ve maliyetlerini düşür. Yolda.com’un akıllı algoritmayla geliştirilmiş fiyatlandırma özelliği sayesinde kargo taşımacılığı için anında fiyat al.

Sigortalı ve güvenli parsiyel yük taşımaların için anında fiyat al

Parsiyel taşıma fiyatlarını öğrenmek için onlarca telefon görüşmesine ve e-postaya artık gerek yok! Yolda.com lojistik çözümleri ile tek bir platform üzerinden birden fazla farklı taşıma talebine anlık cevap al! Farklı lokasyonlara gidecek yüklerini tek bir ekranda takip edip müşterilerini bilgilendir. Yolda.com kontrol paneli ile anında fiyat al, taşımanı takip et.

Şehirden şehire nakliyatta maliyetlerini düşür

Ambar kargonun sağladığı avantajlardan Yolda.com’un akıllı lojistik uygulamaları ile yararlan! Aynı güzergaha gidecek farklı göndericilerin tüm yükünün ambarda bir araya getirilerek; dağıtım sıralamasına göre tek bir araç ile nakliyesi sayesinde, ekonomik parsiyel kargo taşımacılığını keşfet. Yolda.com ile lojistik operasyonlarını planla; hem zamandan, hem maliyetten kazan.

Yol Arkadaşlarımız

Lojistikte hedeflerini büyütmek için taşımalarını Yolda.com’a emanet eden müşterilerimizden yorumlar…

Türker OLCAY Eku Fren ve Döküm San. A.Ş.

“İş ortaklığımızda geçen 1 yılımızda; üstün operasyonel kabiliyetiniz ve tedarikçi ağınızla, çalışmış olduğumuz bölgelerde navlun avantajı sağlayarak hem teslimat sürelerimizi optimize ettik, hem de müşteri memnuniyetini arttırdık. Çağımızın sunmuş olduğu teknolojik altyapıyı lojistik sektörüne doğru entegre etmeniz, portalınızın ergonomik kullanımı ve FTL operasyonlarınızda hızlı fiyat dönüşleriniz bizlerde en pozitif olan unsurlarınızdır.”

Burak KOCAMIŞ Apesan Oto & Paspas

“Yolda.com; dijital paneli ile geçmişe dönük taşımalarımızın detaylarına ulaşabilmemizi sağlayarak, yeni taşımaları daha kısa sürede planlamamıza olanak sağlıyor. Ayrıca satış ve müşteri ilişkileri ekibi konvansiyonel lojistik firmalarından çok daha ilgili bir hizmet sunarak işimizi kolaylaştırıyor.”

Yolda.com Hakkında

Günümüz iş ortamının ihtiyaçları ve pandemi sonrası oluşan yeni beklentiler lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde yenilikçi yaklaşımlara ihtiyacı ortaya çıkardı. Özellikle ülkemizde bir firma sevkiyat ihtiyacını karşılamak için hala onlarca telefon görüşmesi yapıyor, birçok kağıt, belge ve evrak işi ile uğraşıyor. Ayrıca tüm tırı ya da kamyonu dolduracak kadar ürünü yoksa sevkiyat süreci oldukça maliyetli hale dönüşüyor. Yolda.com olarak sektördeki bu sorunlara çözüm olmak ve çoktan dijitalleşmesi gereken sektörü dönüştürmek için lojistik teknolojisi sektöründe (FreightTech) iş ortaklarımıza hizmet sunuyoruz.

Yalın, çevik, dinamik ve hızlı yapımız, teknoloji altyapımız ve uzman ekibimiz ile iş ortaklarımız için tüm lojistik operasyonu uçtan uca yönetiyoruz. Atıl kapasitenin önüne geçerek taşımacılığı verimli hale getiriyor ve lojistik sektörünün dijital dönüşümüne yardım ediyoruz. Paylaşım ekonomisi odaklı hareket ederek, parsiyel nakliyenin gelişmesine ve sektörün dijitalleşmesine destek olurken, bireysel taşıyıcılara bir platform ve yeni iş fırsatları sunuyoruz. Böylece lojistik maliyetlerini azaltıyor, iş ortaklarımızın verimli taşımalar yapmasını, memnuniyetinin artmasını sağlıyor ve karbon ayak izinin düşmesine yardımcı oluyoruz.

Paris İklim Anlaşması ve Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamında iklim krizi ile mücadele etmek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mevcut kaynakları ve karayolu taşımacılığında yer alan atıl kapasiteleri, operasyona başladığımız günden bu yana çok iyi değerlendiriyoruz.