Lojistik operasyonların için hemen fiyat al.

Lojistik operasyonları yeni nesil taşımacılıkla buluştu. İleri teknoloji, akıllı fiyatlandırma, sigorta güvencesi ve tüm avantajları keşfet.

+ 630
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşteri
Büyük ve küçük ölçekli işletmelerimizle toplamda 630+ aktif müşteri sayısına ulaştık.
+ 44 Bin
Sefer
Sefer
LTL, FTL ve yurt dışı taşımacılık seferlerimizle lojistik operasyonlarını kolaylaştırıyoruz.
+ 346 Milyon
Desi
Desi
Tüm iş ortaklarımızın hacimlerini yönetiyor, onlarla birlikte büyüyoruz.

Referanslarımız

Endüstri liderleri, taşımalarını optimize etmek ve işlerini büyütmek için Yolda.com ile çalışmaya başladılar.

İzlenilebilir, güvenli ve kaliteli taşımacılık

İster kurumsal bir şirket, ister küçük ve orta ölçekli bir KOBİ ol; Yolda.com tüm lojistik ihtiyaçların için tek adresin olsun.

Lojistik şirketi aramak için boşa vakit kaybetme

Yolda.com’un akıllı lojistik çözümleri sayesinde lojistik firmaları arasında mekik dokumaktan kurtul! İster yurt içi lojistik ihtiyaçların, ister yurt dışı taşımaların için gereksiz telefon ve e-posta trafiğinden kurtulup vaktini daha verimli projelere ayırmak için Yolda.com lojistik çözümleri ile tanış. Anında fiyatlandırma, taşıma takibi, raporlama; aradığın her şey Yolda.com’da.

Dijital lojistik için doğru adımı at, kazançlı ol

Şehirlerarası taşımacılık ihtiyaçların için Yolda.com lojistik çözümleri ile tek bir platform üzerinden çözüme ulaş! Taşınacak yükün için İstanbul lojistik şirketleri bulmak için vakit kaybetmek yerine Yolda.com’un dijital lojistik çözümlerinden faydalan. Şirketinin büyüklüğü ne olursa olsun, lojistik süreçlerini dijitalleştirerek hız kazan! Hem zamandan, hem maliyetten kazan.

Düzenli taşımalarını tek platformdan yönet

Yolda.com’un müşterileri için özel olarak tasarladığı lojistik çözümler ile, operasyonlarında verimliliğin devamlılığını sağla! Uçtan uca güvenli, gelişmiş akıllı algoritmalar içeren ve en güvenli sunucularda çalıştırdığı kontrol paneli sayesinde taşımacılık ihtiyaçlarına anında çözüm bul. Düzenli parsiyel, parça ya da komple taşımalarını tek bir platformdan yönet.

Yolda.com Hakkında

Günümüz iş ortamının ihtiyaçları ve pandemi sonrası oluşan yeni beklentiler lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde yenilikçi yaklaşımlara ihtiyacı ortaya çıkardı. Özellikle ülkemizde bir firma sevkiyat ihtiyacını karşılamak için hala onlarca telefon görüşmesi yapıyor, birçok kağıt, belge ve evrak işi ile uğraşıyor. Ayrıca tüm tırı ya da kamyonu dolduracak kadar ürünü yoksa sevkiyat süreci oldukça maliyetli hale dönüşüyor. Yolda.com olarak sektördeki bu sorunlara çözüm olmak ve çoktan dijitalleşmesi gereken sektörü dönüştürmek için lojistik teknolojisi sektöründe (FreightTech) iş ortaklarımıza hizmet sunuyoruz.

Yalın, çevik, dinamik ve hızlı yapımız, teknoloji altyapımız ve uzman ekibimiz ile iş ortaklarımız için tüm lojistik operasyonu uçtan uca yönetiyoruz. Atıl kapasitenin önüne geçerek taşımacılığı verimli hale getiriyor ve lojistik sektörünün dijital dönüşümüne yardım ediyoruz. Paylaşım ekonomisi odaklı hareket ederek, parsiyel nakliyenin gelişmesine ve sektörün dijitalleşmesine destek olurken, bireysel taşıyıcılara bir platform ve yeni iş fırsatları sunuyoruz. Böylece lojistik maliyetlerini azaltıyor, iş ortaklarımızın verimli taşımalar yapmasını, memnuniyetinin artmasını sağlıyor ve karbon ayak izinin düşmesine yardımcı oluyoruz.

Paris İklim Anlaşması ve Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamında iklim krizi ile mücadele etmek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mevcut kaynakları ve karayolu taşımacılığında yer alan atıl kapasiteleri, operasyona başladığımız günden bu yana çok iyi değerlendiriyoruz.

Yol Arkadaşlarımız

Lojistikte hedeflerini büyütmek için taşımalarını Yolda.com’a emanet eden müşterilerimizden yorumlar…

Türker OLCAY Eku Fren ve Döküm San. A.Ş.

“İş ortaklığımızda geçen 1 yılımızda; üstün operasyonel kabiliyetiniz ve tedarikçi ağınızla, çalışmış olduğumuz bölgelerde navlun avantajı sağlayarak hem teslimat sürelerimizi optimize ettik, hem de müşteri memnuniyetini arttırdık. Çağımızın sunmuş olduğu teknolojik altyapıyı lojistik sektörüne doğru entegre etmeniz, portalınızın ergonomik kullanımı ve FTL operasyonlarınızda hızlı fiyat dönüşleriniz bizlerde en pozitif olan unsurlarınızdır.”

Burak KOCAMIŞ Apesan Oto & Paspas

“Yolda.com; dijital paneli ile geçmişe dönük taşımalarımızın detaylarına ulaşabilmemizi sağlayarak, yeni taşımaları daha kısa sürede planlamamıza olanak sağlıyor. Ayrıca satış ve müşteri ilişkileri ekibi konvansiyonel lojistik firmalarından çok daha ilgili bir hizmet sunarak işimizi kolaylaştırıyor.”