Kontratlı taşımacılık ile tanış,
sana özel ayrıcalıklı hizmetin farkını yaşa

Düzenli taşımalarını tek platformdan yönet

Yolda.com’un düzenli parsiyel, parça ve komple taşımaları olan müşterilere özel olarak tasarladığı lojistik çözümler, ‘Yolda.com Kontratlı Taşımacılık’ çatısı altında bir araya getirildi.

Yolda.com, düzenli taşıma talepleri olan müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için bünyesindeki lojistik uzmanlarıyla sürekli olarak sektörü analiz eder. Yıl içerisinde değişen ekonomik faktörlerin taşıma maliyetlerine etkisi, araç tedarikinde yaşanan dönemsel zorluklar, ihtiyaç duyulan yan lojistik hizmetlerinde yaşanılan değişimler gibi faktörleri sürekli takip eder ve aksiyon alır. Parça yük ve parsiyel nakliye operasyonlarını bu konular ışığında iyileştirir. Bu sayede müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarak verimli lojistik operasyonlarının devamlılığını sağlar.

İhtiyacın olan kapasite anında şirketinle

Yolda.com ihtiyaç duyduğun taşıma için geniş tedarikçi ağı içerisinde bulunan binlerce taşıyıcı ve nakliyeciden uygun olanı seçer. Garantili bir fiyatla parsiyel ve komple taşımaların için anında rezervasyon yapabilirsin.

Lojistik problemlerin için teknoloji geliştiren Yolda.com

Yolda.com, yaşadığın problemlerin farkında. Operasyonları verimli yapmak ve rekabetçi fiyatlara sahip olmak için teknolojisi ile senin yanında. Kontratlı müşteri ol ve operasyonel verimliliğini arttır.

İşlerin kontrol altında

Yolda.com ile yaptığın bütün taşımaların detaylı raporlarına anında ulaşırsın. Performans merkezi ve kontrol paneli ile lojistik operasyonlarının verimliliğini ölçmek artık çok kolay.

Kesintisiz destek

Yolda.com’un lojistik uzmanlarından oluşan ekibi, tüm lojistik operasyonların boyunca taşımalarının teslimat adresine doğru zamanda ulaşmasını sağlamak için yanında olur, kesintisiz destek sunar.

Bilgilerini bizimle paylaş,
kontratlı taşıma için seni arayalım