‘Geleceğin Lojistik Lideri’ olmak ister misin?

Lojistiğin hayatımız için ne kadar önemli olduğunu dijitalleşme yolculuğumuzda gel beraber gösterelim.

Yolda kültürü

Yolda.com ekibi, başarı odaklı yol arkadaşlarından oluşur. Adil ve etik kodların yer aldığı bir çalışma ortamı vardır. Yolda.com’da iş hedefleri çok nettir, şeffaflık ve açık iletişim hakimdir. Ekip kadar güçlü olduğunun bilincinde olan Yolda.com’da motivasyon, istek, azim, tutku, yapılan işe inanç ve sonuç odaklılık oldukça kritik bir öneme sahiptir. Ekibin her bir üyesi ve onların fikirleri çok değerlidir. Bu nedenle Yolda.com’da ve çalışanlar kendini rahatça ifade eder. Yolda.com’da herkesin birbirinden destek alabildiği, beraber sorunlara çözüm aradığı ve sorunları hızlı bir şekilde çözdüğü bir ortam vardır.

Kurucularımıza göre

Volkan Özkan ve C. Murad Özsert: “Çok hızlı büyüyen bir lojistik girişimi olan Yolda.com’u çalışanlarımızla beraber daha da büyütüp, hepimizin kazandığı bir yapıya dönüştüreceğiz. Bunu yaparken ekip olmamız, alçakgönüllü olmamız, etik davranmamız bizi biz yapacak ve daha ileriye taşıyacak.”

Ekip arkadaşlarımızda aradığımız özellikler

  • Veri odaklı düşünen
  • Sürekli gelişen
  • Kendini yenileyen
  • Gündemi ve trendleri takip eden
  • Büyük düşünen
  • İnisiyatif alan
  • Çevik
  • İnsan odaklı
  • Yardımsever
  • Sorumluluk sahibi

olan herkes Yolda.com’un parçası olmaya adaydır.

Değerlerimiz

İşini sahiplenen

İşbirliği yaparız, iletişim kurarız ve şeffafız. Söylediğimizi yaparız ve ne demek istediğimizi söyleriz. Dürüstlük ve doğrulukla çalışırız. Bir sorun gördüğümüzde, onu çözmek için harekete geçeriz. Sorumluluk almaktan korkmayız.

Yaptığı işe inanan

Yolda.com ve etkisi konusunda tutkuluyuz. Tüm müşterilerimize, taşıyıcılarımıza, ekiplerimize ve birbirimize bağlıyız.

En iyisi olmak için çalışan

Kazanmak için ekip çalışması, hırs ve çalışkanlık gerekir; egolar değil. Hep daha iyisini hedefleriz ve bunları birlikte başarırız.

İletişimde usta

Açık ve net bir şekilde iletişim kurarız. Başkalarını dikkatle dinler ve empati yaparız.

Alçakgönüllü

Doğrudan, yapıcı ve saygılı geri bildirim verir ve alırız. Kibirli değiliz. Özür dilemekten ve hatalarımızı kabul etmekten korkmayız.

Açık pozisyonlar

Customer Relations Specialist
Full-Time
Sales Team

Alışkanlıkları ve lojistik süreçleri komple değiştiren şirketimizde bizimle birlikte büyümek için bu heyecan verici fırsatın bir parçası ol!

Senior Data Engineer
Full-Time
Engineering Team

As a Senior Data Engineer, you will be developing data-intensive pipelines and applications and you will design all development cycles of services for data products.

Cross Border Customer Relations Specialist
Full-Time
Operation Team

As a Cross Border Customer Relations Specialist, you will be responsible for carrying out customer relations in after-sales operations for cross border transportations