Sana nasıl
yardım edebiliriz?

Komple Taşımacılık, tek bir adresten tek bir adrese gidecek ve bir kamyon veya tırı hacim yada ağırlık olarak tamamen dolduracak taşımaların komple araç ile gönderilmesidir. Bir kamyon veya tırı tamamen dolduran yüklerin taşınması için kullanılan, ingilizce “full truck load” kelimelerinin baş harfleri olan FTL Taşımacılık olarak da anılır.

Komple taşımacılık, bir tır veya kamyonu dolduracak hacimli yükün olması durumunda hız, güvenlik ve fiyat açısından uygun bir taşıma yöntemidir. Komple taşımacılıkta ürünleriniz kargo modelinde olduğu gibi aktarma görmez veya parsiyel yük taşımacılığında olduğu gibi araç yola çıkmak için başka yüklerin çıkmasını beklemez. Aktarmasız olarak ürünler alıcıya teslim edilir.

İhtiyacın doğrultusunda kamyonet, 6 teker kamyon, 10 teker kamyon, 40 ayak kamyon ve tır ile komple taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Komple taşımacılık fiyatları, yükün hacim ve ağırlığı, ambalajının cinsi, yükleme şekli, mevsim, yol durumu gibi birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Yolda’ya kayıt olarak Türkiye Geneli 81 il ve 922 ilçeye çıkacak tüm sevkiyatlarınız için anlık fiyat alabilirsiniz.

Komple yükünüzü, çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe 900 Kilometre ve altı olan merkezlere 1 iş günü; 901 kilometre ve üzeri olan merkezlere ise maksimum 2 işgünü içinde teslim ediyoruz.

Parsiyel taşımacılık, birden fazla göndericiye ait yüklerin beraber götürülmesi için organize edilmesidir. Bir kamyon veya tırı dolduramayan yüklerin birleştirilerek taşınması için kullanılan, ingilizce “less than truck load” kelimelerinin baş harfleri olan LTL Taşımacılık olarak da anılır.

Parsiyel taşımacılık zaman avantajı kazandırır. Komple taşımacılıktan sonra en hızlı taşıma modelidir. İstediğin hacim ve ağırlıkta yükü gönderebilme imkanı sunar. Ağır ve hacimli taşımaları taşımak için en uygun taşıma türüdür. Minimum aktarma sayesinde ürünler zarar görmeden teslim edilir.

Parsiyel taşımacılıkta, aynı lokasyon üzerindeki çok sayıda göndericiden toplanan parça yükler, aynı araç ile yola çıkar ve yine aynı lokasyon üzerindeki çok sayıdaki alıcıya teslim edilir. Bu sayede aktarma sayısı azaldığı için hasar oranları düşer.

Parsiyel taşımacılık teslimat süreleri, çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe 900 km ve altı için 1-2 iş günü, 901 kilometre ve üzeri için ise 2-3 iş günü olarak öngörülebilir. Merkez ilçeler dışındaki bölgeler de bu süre daha uzayabilmektedir. Kesin teslimat sürelerini kontrol paneli üzerinden taşıma isteği açarak görebilirsin.

Yolda.com ekonomik taşıma, teslim süresi esnek, maliyet avantajı yüksek taşıma modeldir. Teslim süreleri standart sürelere göre daha esnektir. Ayrıca en uygun fiyatı sunan hizmet modelidir.

Yolda.com standart taşıma, teslim süresi ve fiyat uyumluluğu yüksek olan taşıma yöntemidir. Fiyat ve teslim süresi optimum olan taşıma modelidir.

Yolda.com express, zamanlaması kritik olan taşımalar için geliştirilmiş, aktarmasız özel hizmet modelidir. Buna göre ürünler hacim ve ağırlıklarına bakılmaksızın sana tahsis edilmiş dedike araçlar ile taşınmakta ve en kısa sürede alıcıya teslim edilmektedir.

Hayır. Müşterilerimiz sisteme üye olmak için hiçbir ücret ödemezler.

Yolda.com üzerinden üye olup gerekli bilgileri doldurduktan sonra, taşıma talebi oluştur. Yolda.com belirlediğin zaman aralığında alım için adresine gelecek. Ürünler, alınışından teslim edilişine kadar Yolda.com güvencesi altında sigortalı olarak taşınacaktır. Taşımanı, akıllı kontrol panelin üzerinden 7/24 takip edebilir, anlık durum güncellemelerinden haberdar olabilir ve teslim evrakları dahil her türlü rapora ulaşabilirsin. Aynı zamanda tüm geçmiş gönderilerini de tek bir ekrandan yönetebilir, aldığın kapsamlı raporlamalar ile lojistik operasyonun başarısını ölçebilirsin.

Bütün taşımaların araç başı ürün değeri 1 Milyon TL’ye kadar sigortalanmaktadır. Bu limitin üstünde bir taşıman varsa operasyon ekibimiz sana özel sigorta düzenleyerek taşımanı gerçekleştirecektir.

Yolda.com ile 3 farklı hizmet türünden birini seçerek ihtiyacına uygun hizmeti alır ve sadece aldığın hizmetin bedelini ödersin. Yolda.com ekonomik ile teslimat süresi esnek, maliyet avantajı yüksek bir hizmet alırsın. Yolda.com Standart ile teslimat süresi ve maliyeti dengeleyen bir hizmet alırsın. Yolda.com ekspres ile zamanlaması kritik olan taşımalar için geliştirilmiş, aktarmasız özel bir hizmet alırsın.

Önce kayıt olmalısın. Kayıt ol sayfasında e-posta adresini yazarak devam et. E-posta kutuna gelen linki tıklayarak adresini doğrula. Sonrasında giriş yap sayfasına giderek e-posta ve şifre ile giriş yap. Seni tanımak için ilk girişte tek seferlik bilgilerine ihtiyacımız var. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ilk taşıma talebini açabilirsin.

E-posta kutunda junk veya istenmeyen adlı bölümleri kontrol et, eğer hala doğrulama e-postasını bulamadıysan info@yolda.com ile iletişime geç.

Giriş sayfasına git. Şifremi unuttum sayfası yardımıyla e-posta adresini gir ve devam et. E-posta kutuna şifreni değiştirmek için bir link göndereceğiz.

Kayıt ol sayfasına giderek ilgili sözleşmelere ulaşabilirsin. İlgili linkleri kullanarak detaylı inceleyebilirsin.

Ana sayfada ve kontrol panelinde 'Bizimle sohbet edin' canlı sohbet uygulamasını kullanabilirsin. Ek olarak istediğin zaman info@yolda.com adresine e-posta atabilirsin.

Taşımalarını kontrol panelinden takip edebilirsin. Aktif taşımlar sayfasındaki detay linkini kullanarak ilgili taşımanın bütün durumlarını izleyebilirsin. Ek olarak bütün durum güncellemelerini sana e-posta ile bildiriyor olacağız.

Aktif taşımalar sayfasındaki Excel ve PDF linkini kullanarak taşımlarını dışarı aktarabilirsin.

Aktif taşıma sayfasında, alanlar kısmını kullanarak istediğin alanları tabloya ekleyebilirsin.

Şu an için İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ çıkışlı tüm taşımalar için anlık fiyat alabilirsin. Çok yakında diğer iller için de anlık fiyatlama yapabileceksin.

Anlık fiyatlama alamadığınız taşımalar için sistemden devam ederek, taşıma talebi oluşturabilirsin. Operasyon ekibimiz 1 saat içinde sana fiyat teklifini sistem üzerinden iletecek. Onayladığın takdirde Yolda.com ilgili taşımayı gerçekleştirecek.

Yolda.com üzerinden yaptığın taşımalarda faturalaşmayı Yolda.com ile yaparsın. Bütün süreçleri Yolda.com üzerinden takip edersin.

Kredi kartı ve EFT/Havale kullanarak faturalarını ödeyebilirsin. Çok yakında kontrol panelin üzerinden de ödemelerini yapabileceksin.

Sipariş oluştururken son aşamada karşı ödemeliyi seçip ilgili bilgileri girerek taşıma talebini açabilirsin.

Henüz başlamamış taşımaları 3 saat önceye kadar iptal edebilirsin.

Çok yakında performans merkezi sayfasında taşımalarınla ilgili grafik ve raporlara ulaşabileceksin.

Aradığın cevabı bulamadıysan,
bize sorabilirsin