Yolda.com’dan Planlama Süreçlerinizi Kolaylaştıracak 3 Yeni Özellik!

Hiç sürücü bilgisi elinizde olmadığı için yüklemenin geciktiği oldu mu? Peki ya sürücü bilgilerini paylaşırken mesajlar içinde kaybolduğun? Veya aracın ne zaman geldiğini bilemediğin için planlamanı yapamadığın? Yolda.com müşteri odaklı çalışma prensibi ile her zaman senin için kendini geliştirip, büyüyor. Bunun için de her daim yenilik için çalışan Yolda.com Product Ekibi, yaşadığın sıkıntıları dinleyerek, senin için 3 yeni özellik çıkardı!

Sunduğumuz entegre lojistik deneyimini derinleştiren yeni özelliklerimiz ile artık;

  • Yolda.com Kontrol Panelinden onaylanan taşımaların araç ve sürücü bilgilerine kolayca ulaşabilir,
  • Bilgileri paylaş özelliği ile tek tıkla araç ve sürücü bilgilerini paylaşabilir,
  • Aracın saat kaçta yükleme noktasına gideceğini tek tıkla öğrenebilirsin.

 

Yolda.com Kontrol Panelinden Onaylanan Taşımaların Araç ve Sürücü Bilgilerine Kolayca Ulaşabilme

Araç tedarik süreçlerini yönetmenin birçok yolu var: Whatsapp, e-mail, SMS gibi kanallardan talep iletip yine bu kanallardan araç plaka bilgisini almak veya aynı işlemleri telefon görüşmeleriyle götürmek. Peki alışılagelmiş yöntemlerle yönetilen bu süreç verimli mi?

Yolda.com ile aracın hazır olduğunda anlık sms ve e-mail bildirimi alırsın. Anlık bildirimler ile tek tıkla Yolda.com Kontrol Paneline gidip araç ve sürücü bilgilerine ulaşabilirsin! Bu sayede kolayca taşıma süreçlerin aksamaz ve zamandan tasarruf edersin.

 

Bilgileri Paylaş Özelliği ile Tek Tıkla Araç ve Sürücü Bilgilerini Paylaşabilme

Araç ve sürücü bilgileri sana birçok farklı yoldan geliyor ve bu bilgileri birçok kişiye göndermek ile mi uğraşıyorsun? Bilgileri paylaş özelliği ile tek tıkla araç ve sürücü bilgilerini paylaşabilirsin. Paylaş butonu ile ilgili taşıma için belirlenen araç ve sürücü bilgileri mail atmana hazır hale gelir, senin tek yapman gereken tek şey de yollayacağın insanı seçmek olur!

 Aşağıdaki videoyu izleyerek hem komple hem parsiyel taşımaların için araç bilgilerine ve aracın geliş saatine anlık olarak nasıl ulaşabileceğine göz at!

Aracın Saat Kaçta Yükleme Noktasına Gideceğini Tek Tıkla Öğrenebilme

 Aracın ne zaman yüklemeye geleceğini öğrenip sevkiyat planlaması yapmak artık çok kolay. Araç hazır olduğunda sms ve e-posta bildirim gelir. E-posta linkine tıklayarak aracın tahmini varış saatine ulaşabilirsin. Bu sayede aracın geliş saatini bekleyerek veya geldiğinde hazırlıksız yakalanmayarak zamandan ve iş yoğunluğundan tasarruf edersin!

 

Fatih Türkgenç

Product Manager – Pre Shipment Team

Önerilen