Yolda.com’un Operasyon Süreçleri Tahsin Benli’ye Emanet

Lojistik teknolojisi (Freight Tech) alanında faaliyet gösteren Yolda.com’un Operasyondan sorumlu Başkan Yardımcısı, lojistik sektörünün deneyimli ismi Tahsin Benli oldu.

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da lider lojistik teknolojisi (Freight Tech) girişimi olma ve parsiyel/kamyon yükünden az (LTL) taşımacılığa odaklanarak büyüme hedefiyle yola çıkan Yolda.com, ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Lojistik ve bilişim sektörlerinin deneyimli isimlerini bünyesine katan Yolda.com’un son transferi Tahsin Benli oldu.

Tahsin Benli 1978 yılında Kütahya da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini aynı ilde tamamladı. 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden lisans derecesini aldı. 2002 yılından itibaren lojistik sektöründe ve spesifik olarak taşımacılık alanında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Yolda.com’daki görevine başlamadan önceki son dokuz yılda Ekol Lojistik ve Kuehne Nagel Nakliyat şirketlerinde Ulusal Dağıtım Müdürü olarak çalıştı.

Firman için en ideal yük taşıma hizmetinden yararlanmak için hemen Türkiye’nin müşteri odaklı ilk lojistik operatörü Yolda.com’a kaydol. Anında fiyatlandırma, raporlama ve taşıma takibi avantajlarının rahatlığını keşfet!

Önerilen