Yolda.com Endeavor Global Girişimi Seçildi!

Dünyanın en prestijli girişimci ağlarından Endeavor, 13-16 Aralık 2022 tarihleri arasında düzenlediği Uluslararası Seçim Paneli’nde, 12 ülke adayı arasından yeni girişimcilerini seçmek üzere toplandı. Düzenlenen Uluslararası Seçim Paneli’nde girişimciler arasından Türkiye Ülke Adayı olan Volkan Özkan ve C. Murad Özsert, Yolda.com ile Endeavor Girişimcileri olarak seçildi ve global Endeavor ağına katıldı!

 

Endeavor seçim sürecinin son adımı olan Uluslararası Seçim Paneli’nin amacı, Endeavor’un tüm dünyadaki geniş ağından faydalanacak ve kaynaklarını kullanmaya hak kazanacak girişimcileri seçmek. Dünyanın en geniş girişimci ağlarının arasında olan Endeavor, girişimcileri kendi bölgelerinde en hızlı büyüyen, girişimcilik ekosistemine en fazla etkiyi yaratabilecek ve en fazla kişiye istihdam sağlayabilecek şirketler arasından seçiyor. Endeavor Girişimcisi seçilebilmek için katılımcı tüm panelistlerin olumlu oy kullanması gerekiyor.

Üç gün süren ve online olarak gerçekleştirilen Uluslararası Seçim Paneli’nde Yolda.com’un panelistleri arasında Wiktor Schmidt (Netguru CEO’su, Endeavor Polonya Yönetim Kurulu Başkanı), Richard Harris (Black Crow AI Kurucu Ortağı), Tony Jamous (Oyster Kurucu Ortağı), Noureddine Tayebi (Yassir Kurucusu), Lee Mayer (Havenly Kurucusu) ve Mona Ataya (Mumzworld Kurucusu) gibi Endeavor ağından öncü kişiler bulunuyordu. Üç gün boyunca yapılan paneller, toplantılar ve özel görüşmeler sonunda, Yolda.com oy birliğiyle ilk turda yeni uluslararası Endeavor Girişimi seçilirken Volkan Özkan ve C. Murad Özsert de “Endeavor Girişimcisi” unvanını kazandılar.

Bu başarı veri odaklı ve sürdürülebilir lojistik hedeflerimize ulaşmada bizi hızlandıracağı gibi uluslararası pazarlarda da fikrimize ve ürünümüze olan güvenin bir işareti oldu, bundan dolayı çok mutluyuz.‘

Önerilen