Yolda.com, Collective Spark Liderliğinde 830 Bin Dolar Yatırımla Yola Çıktı!

“Yeni, modern, akıllı taşımacılık” hedefiyle çıktığımız yolda, kuruluş sürecimizi takiben ilk yatırım turumuzu 830 bin dolar ile tamamladık. Collective Spark liderliğindeki yatırım turuna yurt dışından ve Türkiye’den birçok tanınmış melek yatırımcı katıldı. Yatırımcılarımız arasında iyzico kurucusu Barbaros Özbuğutu, Runtastic kurucusu Florian Gschwandtner, N26 ve iyzico yatırımcılarından Marcus Mosen, SumUp ve Payworks gibi başarılı startup’lara yatırım yapan Stefan Kalteis gibi isimler bulunuyor.

Dijital lojistik operatörünüz Yolda.com’nın kurucuları Volkan Özkan ve C. Murad Özsert yatırım turu sonrası yaptıkları ortak açıklamada: “Aldığımız yatırım ile birlikte ekibimizi yeni yeteneklerle büyütmeyi, yeni nesil teknolojiler geliştirerek otomasyon ve operasyonel verimliliği arttırmayı hedefliyoruz. Geliştirdiğimiz teknoloji ve çözümler ile sadece müşterilerimizin nezdinde değil, sektörde de dijitalleşmeye öncü olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Yolda.com olarak geliştirdiğimiz akıllı kapasite yönetimi ile parsiyel taşımalar minimum aktarma ile yönetilirken, komple ve kontratlı taşımalar için ise müşterilerimizin ihtiyacı olan kapasiteyi hızlı, şeffaf ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Böylece hem hasar oranları ve maliyetler düşüyor hem de teslimat süreleri optimize ediliyor.

Webrazzi haberi için tıkla.

Önerilen