TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı’ndayız!

‘Lojistikte dijital düşünme zamanı’ diyerek çıktığımız yolculuğumuzda bugün, TÜSİAD’ın üçüncü dönem Sanayide Dijital Dönüşüm Programı’ndayız. Teknoloji kullanıcılarını ve tedarikçilerini bir araya getiren programda, Yolda olarak ön değerlendirmeyi geçmiş teknoloji tedarikçisiyiz. Gün boyu hızlı networking görüşmeleri ile teknoloji ve çözümlerimize ilgi duyan 7 farklı TÜSİAD üyesi şirket ile bir araya gelerek, uçtan uca izlenebilir lojistik teknolojimizi ve operasyonel mükemmellik vizyonumuzu aktaracağız.

Lojistik operasyon süreçlerini iyileştirme amacıyla çıktığımız yolda, geliştirdiğimiz teknolojilerle ve çözümlerle sektörde dijitalleşmeye öncü olmayı hedefliyoruz. Artan küresel riskler ve kişiselleştirilmiş tüketimin ortaya çıkardığı; talep odaklı, esnek ve sürdürülebilir tedarik zinciri ihtiyacı için, teknoloji ve çözümlerimizi paydaş ve iş ortaklarımızla birlikte hep ileriye taşımak istiyoruz. Bu nedenle yeni fikirler, ortak çözümler ve teknoloji entegrasyonu için TÜSİAD’ın STEP platformunda olmaktan çok mutluyuz!

Yolda.com, ‘yeni normal’de ihtiyacın olan esnek, parçalı ve anlık lojistik operasyonun için çözümler üretmeye ve iş ortağın olmaya hazır, şimdi kaydol ve taşımacılıkta yenilikleri keşfet!

Önerilen