Sigortalı Taşımacılığın Avantajlarını Keşfet

Hayatın her alanında gerekli ve önemli olan güven unsuru, lojistik sektörü için de son derece mühimdir. Taşımacılıkta sigorta, yükün güvencesi niteliğindedir. Sigortalı taşımacılığın amacı ürünleri güvenli bir şekilde taraflara ulaştırmak olduğu için; alıcı ile satıcı arasındaki güven ilişkisi, ürünleri taraflara ulaştıran taşıyıcı firmalar için de geçerlidir.

Taşınacak ürünlerin güvenliğini sağlama konusunda akla gelebilecek tüm önlemler alınsa dahi, kimi zaman beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle zamanlarda sigorta ve teminat bedeli, taraflara yüksek oranda güvence sağlayarak problemleri ortadan kaldırır.

Lojistik Hizmetinin Güvencesi: Sigortalı Taşımacılık

Sadece kanunların getirdiği zorunluluktan ibaret olmayan, alıcı ve göndericiye güven sağlayan sigortalı taşımacılık hizmeti son derece önemlidir. Sigorta zorunluluğu olmayan süreçlerde tüm riskler göndericiye ve alıcıya aittir. Bu nedenle taşımacılık işlemleri sırasında sigortalı nakliyat tercih etmek büyük oranda avantaj sağlar.

Sigortalı nakliyat hizmetlerinden yararlanıldığı zaman nakliyat evresinin başından sonuna kadar herhangi bir sorun yaşanması durumunda bu sorunlar kısa süre içinde çözülerek maddi kayıpların önüne geçilmiş olunur. Sigortalı taşımacılık seçeneği ile taşımayı gerçekleştiren araçların kaza yapması hâlinde meydana gelen hasar ve ziyan karşılanır. Ayrıca sadece kazalar değil, taşıma esnasında yaşanan ve istenmeyen durumlardan doğan zararlar ve hasarlar da teminat altına alınır. Taşınan malın büyüklüğü ya da ekonomik değerinden bağımsız olarak günümüzde tek bir ürünün taşındığı kargo taşımacılığı da sigortalı lojistik hizmetleri kapsamında yer alır. Kurum ya da şahıslara sağlanan güvenli taşımacılık hizmeti ile geliştirdiğin, piyasaya sürdüğün ve pazarlamasını yaptığın her bir ürünü müşterilerine ulaştırmak için sen de Yolda.com ile lojistiği tercih edebilirsin.

Yolda.com ile Araç Başı Sigorta Ürün Değeri Artık 1 Milyon TL

Sigortalı taşımacılık hizmeti veren Yolda.com, lojistik sektöründeki güven zincirinin önemli bir halkasını başarılı bir şekilde tamamlar. Uzmanlığı, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesi ile tüm risk faktörlerini göz önünde bulunduran firmamız, lojistik sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir. Değişen yaşam standartları ile birlikte güncel çözümler sunan Yolda.com, araç başına teminat bedelini 700 bin TL’den 1 milyon TL’ye çıkarmıştır. Böylece daha geniş kapsamlı bir güvenli taşımacılık hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlanır.

Değişen yaşam standartları ile birlikte güncel çözümler sunan Yolda.com, araç başına teminat bedelini 700 bin TL’den 1 milyon TL’ye çıkarmıştır. Böylece daha geniş kapsamlı bir güvenli taşımacılık hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlanır.

Lojistik sektöründe fark yaratan ve güncel çözümler üreten Yolda.com, sigortalı taşımacılık hizmetiyle alıcıların ve göndericilerin süreci güvenle yönetmesine olanak tanır. Araç başına 1 milyon TL’ye kadar teminat sağlayan Yolda.com sigortalı taşıma hizmetinden yararlanarak sen de yükünün güvenle taşınmasının keyfini doyasıya yaşayabilirsin.

Şirketin için en doğru, güvenli ve ideal taşımacılık hizmetinden faydalanmak için müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla fark yaratan Yolda.com’a kaydolabilir, hemen fiyat alabilir, raporlama ve takip avantajlarından yararlanabilirsin!

Önerilen