72 Saatte Avrupa’ya Taşımacılık

Taşımacılık sektöründe planlanan zamanda teslimat en önemli konulardan biridir. Çünkü zamanında teslimat, hem ticari ilişkilerin geliştirilmesini hem de karşılık güvenin oluşmasını sağlar. En önemli ithalat ve ihracat bölgelerinden biri de Avrupa’dır. Ancak yaşanan çeşitli gelişmeler planlanan zamanda teslimat yapılması konusunda bazı engellerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle teslimat süresi ile ilgili problemlerin oluşmaması için bazı önemli noktalara dikkat etmen gerekir.

Yurt Dışı Taşımacılık İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle ticaretin yoğun gerçekleştiği dönemlerde ya da sekteye uğradığı farklı periyotlarda doğru lojistik firmaları ile çalışmak, yurt dışı taşımacılık hizmetleri alırken ciddi bir avantaj sağlar. Hangi hizmetlerden yararlanacağını bilmen, zamanında ve kesintisiz teslimatlar için önemlidir. Avrupa’ya zamanında ve sorunsuz teslimat için dikkat etmen gereken notalar aşağıdaki gibidir:

  • Öncelikle Avrupa ile güçlü bağları olan profesyonel bir firma seçmeye önem vermelisin.
  • Firmanın taşımacılık olanakları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almaya özen göstermelisin.
  • Lojistik firmasının parsiyel taşımacılık ya da komple taşımacılık alanlarında nasıl etkili çözümler sunduğunu araştırmalısın.
  • Firmanın internet sitesini incelemeli, sunduğu avantajları ve garanti ettiği sigorta, taşıma süresi, kargo taşımacılığı hizmetleri gibi önemli noktaları incelemelisin.

Türkiye ve Avrupa arasında uluslararası taşımacılık için güvenilir bir firma ile çalışman sana büyük kolaylık sunar. Deneyimli ekibi ile akıllı lojistik operasyonu sunan Yolda ile 72 saatte Avrupa’ya taşımacılık ve gümrükleme hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilirsin.

Zaman avantajına ek olarak maliyet avantajı da sağlayan minivan hizmetimizle artık Almanya, Benelux ve diğer Avrupa ülkelerine 72 saatte ulaşabilirsin.

Uluslararası Taşımacılık Neden Bu Kadar Önemli?

Türkiye’de ekonominin en önemli ayağını Avrupa ile yapılan ticari faaliyetler oluşturmaktadır. Ticarete yön veren önemli sanayi sektörleri başta olmak üzere KOBİ’lerin faaliyetlerini şekillendiren taşımacılık işlemlerinin büyük bir kısmı Türkiye ile Avrupa arasında yapılmaktadır. Bu nedenle 72 saatlik sürede gerçekleştirilen tüm Avrupa taşımacılık hizmetleri ile birçok avantaja sahip olabilirsin.

2000’li yıllardan itibaren ivme kazanan ekonomik büyüme ve ticari işlemler sonucunda artık birçok firma Avrupa ile ticari ilişkiler geliştirme fırsatı bulmaktadır. Avrupa pazarına ulaşmanın en önemli ayağı ise iyi bir lojistik yönetimidir. Fakat doğru firma ile çalışmazsan ürünü zamanında ulaştıramayabilir ve tüm güvenilirliğini kaybedebilirsin.

Lojistik hizmetlerde karşılaşılabilen fiyat anlaşmazlıkları, kötü süreç ve bilgi yönetimi gibi sorunlara internet üzerinden çözümler sunan Yolda.com ile ürünlerinin zamanında teslim edilmesini sağlayabilirsin. Tüm işlemleri tek bir panelden kontrol edebilir ve gümrükleme ile ilgili süreçleri takip edebilirsin.

Gümrüklemede de Yoldaçcom’a güven, tüm taşımacılığı bize bırak, hiçbir şey düşünme. Haydi hemen kaydol!

Önerilen