Lojistiğin geleceğine önderlik etmek...
Yolda ile tanışın
Yeni ve modern taşımacılık
Lojistik operasyonlar hala kağıt üzerinde yönetiliyor. Alışılmış yöntemlerle taşımaları takip etmek, teslim evrakı almak ya da operasyonunun başarısını ölçmek çok zor. Yolda, geliştirdiği teknoloji ve veri analitiğini, lojistik altyapı ve tedarik zinciri uzmanlığıyla birleştirerek lojistik operasyonların sorunlarını çözüyor.

Yolda, 3PL firmalarının entegre hizmet modelini, yerel nakliye çeşitliliği ve ileri teknoloji ile birleştirerek, müşteri odaklı, yüksek kaliteli bir lojistik deneyimiyle taşımacılıkta dijital devrimi başlatıyor.
Nasıl Çalışıyor
Şeffaf ve anında fiyatlandırma
Yolda, tüm Türkiye’ye yönlendirdiği taşımalarını, akıllı algoritmayla kurgulanmış araç kapasite yönetimi teknolojisi ile anında fiyatlandırır. Parsiyel ve LTL taşımacılığa en uygun sabit fiyat ile ek maliyetler olmaksızın hizmet kalitesi yüksek, entegre bir lojistik deneyimi yaşarsın.
Taşıman adresinden teslim alınsın
Taşımaların Yolda güvencesi ve Yolda araçları ile sistem üzerinden seçtiğin zaman diliminde seçtiğin toplama noktasından teslim alınır. Yolda, araç başı 750.000 TL’ye kadar sigorta imkanı ile hasar riskini minimize eder, taşımalarını güven ve rahatlıkla teslim noktalarına ulaştırır.
Taşıma durumunu takip et
Yolda’nın uçtan uca güvenli, akıllı algoritma ve bulut yazılım platformu aracılığıyla sunduğu kontrol paneli, gelişmiş teknoloji, lojistik altyapı ve uygulamalı tedarik zinciri uzmanlığını birleştiren benzersiz bir işletim sistemidir. Yolda’nın akıllı kontrol panelini kullanarak, taşıma durumunu her adımda takip edebilir, tüm irsaliye ve teslim evraklarına istediğin an ulaşabilirsin.
Kolay, güvenilir ve esnek
Ödemelerini taşıma talebi oluştururken veya taşıma tamamlandıktan sonra, şirketine uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek kontrol paneli üzerinden hızlıca gerçekleştirebilir, fatura takibi yapabilirsin.
Gelişmiş raporlama ile şirketinin gücüne güç kat
Yolda’nın akıllı kontrol panelini kullanarak aktif ya da tamamlanan tüm gönderilerini kapsamlı bir şekilde raporlayabilirsin. Bu sayede lojistik operasyonlarına maksimum şeffaflık getirerek gelecek taşıma planlamalarını zamandan ve maliyetten kar ederek yönetebilirsin.
Ekonomik teslimat:
Planlama süresi esnek, maliyet
avantajı yüksek teslimat.
Standart teslimat:
Zaman ve maliyet dengesi
sunan teslimat
Yolda Express:
Yolda araçlarıyla yapılan
aktarmasız ve hızlı teslimat.
81 ildeyiz!
Daha hızlı ve daha karlı bir lojistik deneyimi sunmak için
geniş yerel taşıma partnerlerimiz ve eğitimli personelimizle 81 ildeyiz.